KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15338096
nr 1533 8096
Stig Kjellin
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, Borås, Signerad. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 65x56 cm
Stig Kjellin, svensk målare född i Borås 1914.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:12:34
10/4 17:38:02